Strefa Kąpieli

09 czerwiec 2022

Nowa strona internetowa Strefy Kąpieli

Rozwijamy się dla Ciebie.

Chcielibyśmy z radością poinformować o utworzeniu nowej witryny internetowej pod adresem https://strefakapieli.pl/. Na nowym portalu znajdziecie zarówno ofertę naszego sklepu, przydatne wskazówki i ciekawostki, jak i filmy, które pomogą wam wybrać odpowiednie wyposażenie łazienek. Planujemy rozwijać stronę o nowe funkcjonalności w przyszłości, dlatego daj nam znać, jeśli uważasz, że nie znajduje się na niej coś, co mogłoby okazać się pomocne!

 

Dlaczego zdecydowaliśmy się na nową witrynę?

Strefa Kąpieli to firma, która słucha opinii i wskazówek otrzymywanych od klientów. Głównym powodem, dla którego zdecydowaliśmy się na ten krok jest unowocześnienie i dopasowanie strony do wymagań i oczekiwań naszych użytkowników. Chcemy w ten sposób ułatwić naszym klientom zdobycia w łatwy i intuicyjny sposób poszukiwanych przez nich informacji, ponieważ wiemy, jak bardzo może pomóc Wam to w rozplanowaniu i doborze odpowiedniego wyposażenia łazienki.

 

Zapraszamy Was do odwiedzenia naszego salonu wyposażenia łazienki, zarówno wirtualnie, jak i osobiście. Nasz salon znajduje się w Łodzi przy Alei Włókniarzy 203. Naszym celem i pasją jest tworzenie wspaniałych łazienek, dlatego nie wahajcie się poprosić o pomoc i porady w sklepie, bądź mailowo pisząc na adres salon@strefakapieli.pl.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania

 

Aleja Włókniarzy 203,

90-768 Łódź

+48 536 939 666

+48 531 604 302

salon@strefakapieli.pl

NIP: 9471831573