Strefa Kąpieli

24 październik 2023

Twoja Wymarzona Kabina Radaway z Profesjonalnym Montażem w Rewelacyjnej Cenie

Dlaczego warto skorzystać?

Nie każda oferta jest równie atrakcyjna i nie każdy produkt spełnia oczekiwania w 100%. Dzięki naszej promocji otrzymujesz nie tylko wysokiej jakości kabinę prysznicową Radaway, ale również gwarancję jej doskonałego montażu przez autoryzowanego serwisanta.

 

 

Korzyść nr 1: Wysoka jakość w niskiej cenie

 

Nasza oferta jest wyjątkowa nie tylko ze względu na jakość produktu. Skorzystaj z preferencyjnej stawki VAT w wysokości zaledwie 8% przy zakupie kabiny wraz z montażem. Takiej ceny nie znajdziesz nigdzie indziej!

 

 

Korzyść nr 2: Profesjonalny montaż

 

Bez względu na wybrane miejsce instalacji, nasz autoryzowany serwisant zagwarantuje Ci profesjonalny montaż, dbając o każdy detal. Dzięki temu Twoja kabina będzie nie tylko piękna, ale również bezpieczna i trwała na lata.

 

 

Korzyść nr 3: Pewność i satysfakcja

 

Wybierając naszą ofertę, masz pewność, że decydujesz się na produkt najwyższej klasy, który zostanie zamontowany z największą starannością. Naszym celem jest Twoja pełna satysfakcja.

Nie czekaj – oferta ograniczona czasowo!

 

To idealny moment, by zainwestować w swoje marzenia i podnieść komfort korzystania z łazienki. Zapraszamy do skorzystania z tej wyjątkowej promocji i przekonania się na własne oczy o jej wartości.

Skontaktuj się z nami już dziś i ciesz się nową, doskonałą kabiną Radaway w Twojej łazience!

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania

 

Aleja Włókniarzy 203,

90-768 Łódź

+48 536 939 666

+48 531 604 302

salon@strefakapieli.pl

NIP: 9471831573