Historia firmy

Strefa Kąpieli, ambicja i szybki rozwój firmy...

Jesteśmy polską firmą, która powstała we wrześniu 2013 roku - naszym celem od początku było dostarczanie wysokogatunkowego wyposażenia do łazienek, które będzie zgodne z oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów. Wartości, które wyznajemy to jakość, szeroki wybór rozwiązań, indywidualne podejście. Nasza filozofia spodobała się klientom, co owocowało prężnym rozwojem firmy - już po dwóch latach zamieniliśmy naszą łódzką siedzibę z Inflanckiej 102 na większy lokal, dający nowe możliwości, położony nieopodal - na Inflanckiej 72.

Strefa kąpieli

Wyposażenie łazienek z ambicją

Rosnące zainteresowanie klientów i pozytywne opinie o naszych produktach dały namzwiększoną energię do ciągłej, intensywnej pracy nad rozwijaniem oferty o nowe, atrakcyjne kategorie. W krótkim czasie z niedużej firmy staliśmy się jednym z liderów regionu Łódzkiego w dziedzinie wyposażania łazienek - firmą, do której klienci wracają po kolejne zakupy do domu i nowe inspiracje aranżacyjne, które pozwolą uczynić łazienkę czymś więcej niż stricte użytkowym pomieszczeniem.

 

Sprzedajemy naszym klientom nie tylko wyposażenie, jak armatura, wanny czy kabiny. Udostępniamy im nasze know how, podpowiadamy, jak stworzyć małe, domowe SPA, które będzie prawdziwą strefą relaksu, przenoszącą domowników w odprężający świat kąpieli i pielęgnacyjnych rytuałów.

Historia firmy

Strefa kąpieli

Wyposażenie nie tylko strefy łazienkowej, dla osób z wizją

Kolejnym ważnym okresem w naszej działalności był rok 2018, gdy zdecydowaliśmy się na otworzenie nowego, większego salonu w Łodzi na Al.Włókniarzy 203 - przeprowadzka dała nam nowe możliwości na wyeksponowanie naszego asortymentu i obsługę jeszcze większej ilości klientów. Co istotne, na naszą działalność składa się nie tylko strefa kąpieli, ale również wyposażenie kuchenne - wychodząc naprzeciw potrzebom naszych klientów zdecydowaliśmy się poszerzyć asortyment o wyposażenie i armaturę kuchenną. Spotkało się to z ciepłym przyjęciem ze strony odwiedzających nas osób, które teraz w jednym miejscu mogą kupić wysokiej jakości armaturę do swojego domu.

 

W naszym salonie w Łodzi spotkają się Państwo z profesjonalnym doradztwem i indywidualnym podejściem do klienta. Zachęcamy do odwiedzenia nas pod adresem Al. Włókniarzy 203, jak również do składania zamówień przez Internet.

Historia firmy

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania

 

Aleja Włókniarzy 203,

90-768 Łódź

+48 536 939 666

+48 531 604 302

salon@strefakapieli.pl

NIP: 9471831573