Radaway
Serię kabin NES charakteryzuje nowoczesny design i elegancja, które z jednej strony zachwycają uniwersalnością, a z drugiej oryginalnością. Różnorodność modeli pozwala wykorzystać je do aranżacji pomieszczenia w wielu stylach. Atutem serii jest specjalny system, pozwalający na niwelację krzywizny ściany do 15 mm.
Kabina prysznicowa Walk-In NES wyróżnia się eleganckimi chromowanymi detalami, które dodają kabiny jeszcze większego blasku i sprawiają, że stają się prawdziwą ozdobą Twojej łazienki. Dodatkowo, nasze kabiny prysznicowe NES są dostępne na wymiar, co pozwala dopasować je do Twoich indywidualnych potrzeb i wymagań. Bez względu na rozmiar i kształt Twojej łazienki, znajdziesz idealną kabinę Walk-In NES, która spełni Twoje oczekiwania pod względem funkcjonalności, estetyki i komfortu.
Zapraszamy do odkrycia różnorodności i elegancji kabiny prysznicowej Walk-In NES. Stwórz swoją wymarzoną łazienkę, w której nowoczesny design spotyka się z funkcjonalnością. Wybierz kabinę NES, która nie tylko spełni Twoje oczekiwania estetyczne, ale także zapewni komfortowe doświadczenie podczas codziennych pryszniców. Niech Twoja łazienka stanie się miejscem, w którym odprężenie i piękno harmonijnie się łączą. Przekształć swoje marzenia w rzeczywistość już dziś i zainwestuj w kabinę prysznicową Walk-In NES, która sprawi, że codzienna rutyna stanie się luksusowym doznaniem.
NES BLACK WALK-IN II
NES BLACK WALK-IN II FACTORY
NES BLACK WALK-IN II FRAME
NES WALK-IN II
NES BLACK WALK-IN KDD B
NES BLACK WALK-IN KDD II
NES WALK-IN KDD B
NES WALK-IN KDD II
SZKŁO 6 MMSzkło bezpieczne, hartowane o grubości 6 mm, zgodne z normą PN:EN 12150:1. | SYSTEM MOCOWANIASystem mocowania do ściany za pomocą profili umożliwiających niwelację krzywizny ściany. | ELEGANCKIE CHROMOWANE DETALE | MONTAŻ BEZ BRODZIKATę kabinę można zamontować zarówno na brodziku, jak i bezpośrednio na podłodze. |
CHROM / CZARNY |
Ten produkt możemy dostosować do Państwa indywidualnych potrzeb.
Możliwość zamówienia produktu w kilku wariantach szkła.
Możliwość wykonania graweru na szkle.
Usługę nadruku na szkle "Print Radaway" oferujemy na szkle przejrzystym, UltraClear®, brązowym, grafitowym i grubościach szkła do 10 mm.
Istnieje możliwość zamówienia wieszaka na ręcznik.
Możliwość wykorzystania profili poszerzających, które powiększą rozmiar nominalny kabiny prysznicowej lub drzwi wnękowych o wartość podaną w piktogramie.
Możliwość zamówienia produktu w kilku wariantach szkła.
Powłoka ochronna ułatwiająca czyszczenie kabiny prysznicowej. Dzięki właściwościom hydrofobowym powłoki krople wody nie utrzymują się na powierzchni szkła, tylko spływają, nie pozostawiając osadów.
Standardowo kabiny dopasowane są do montażu na brodziku o określonych wymiarach i właśnie te wymiary są podane w nazwie kabiny lub jej części. Rzeczywiste wymiary gabarytowe kabiny są nieco mniejsze od nominalnych podanych w nazwie artykułu. Jeśli planujesz montaż kabiny bezpośrednio na posadzce, zwróć uwagę na wymiary gabarytowe (X1, X2) oraz wymiary do osi szyby (Y1, Y2), które podane są na rysunku technicznym.
Sprawdź
Potrzebujesz więcej informacji?
Skontaktuj się z nami!
Kontakt
Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania
Aleja Włókniarzy 203, 90-768 Łódź |
+48 536 939 666 +48 531 604 302 |
NIP: 9471831573 |