FAQ

W tej sekcji znajdują się odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania przez klientów.

Czas realizacji zamówień, związane z zakupem koszty czy sposoby i możliwości dokonania transakcji - odpowiedzi na te, jak i inne pytania związane z wyposażeniem wnętrz znajdują się właśnie w tym dziale. Firma w sposób kompleksowy i treściwy stara się w ten sposób zapewnić swoim klientom dostęp do najważniejszych informacji, by jak najlepiej sprostać ich oczekiwaniom i przyspieszyć proces realizacji zamówień.

Czy można u Państwa nabyć pojedyncze części do kabin prysznicowych?

Tak. W naszym salonie znajdziecie Państwo pojedyncze części do kabin prysznicowym marek: tutaj wymienimy marki. Dysponujemy ogromnym asortymentem części od drzwi do kabin prysznicowych po różne mocowania.

Czy w cenę wliczony jest koszt montażu?

Niestety nie. W przypadku zakupu produktu w raz z montażem otrzymują Państwo zniżkę na produkty. Więcej informacji udzielą nasi pracownicy. Zapraszamy do kontaktu.

Jak długa jest gwarancja na produkty które oferujecie?

Każdy producent posiada własne warunki gwarancyjne. Generalnie najkrótszy okres gwarancji produktów, które oferujemy, jest od 12 do 72 miesięcy.

Czy oferujecie transport, jeśli tak to jaki jest koszt?

Tak istnieje możliwość dostarczenia klientowi produktów naszym transportem. Cena jest uzależniona od gabarytów towaru oraz odległości miejsca docelowego od naszego salonu.

Czy jest możliwość zakupów online?

Na tą chwile jeszcze nie mamy sklepu internetowego i niestety nie. Można zamówić produkt telefonicznie, a wszystkie niezbędne dokumenty prześlemy drogą elektroniczną.

Jak długo trwa realizacja zamówienia?

Realizacja zamówienia uzależniona jest od kilku kluczowych czynników. Dostępności wybranego produktu, czy jest zamówiony montaż, czy dowozimy do klienta. Dlatego też o takie informacje proszę się z nami skontaktować, odpowiemy na wszystkie pytania.

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania

 

Aleja Włókniarzy 203,

90-768 Łódź

+48 536 939 666

+48 531 604 302

salon@strefakapieli.pl

NIP: 9471831573