O firmie

Łazienka marzeń - urządzimy ją z Tobą!

Jesteśmy polską firmą, która powstała we wrześniu 2013 roku - naszym celem od początku było dostarczanie wysokogatunkowego wyposażenia do łazienek, które będzie zgodne z oczekiwaniami najbardziej wymagających klientów. Wartości, które wyznajemy to jakość, szeroki wybór rozwiązań, indywidualne podejście. Łazienka marzeń urządzimy ją z Tobą! Skontaktuj się z Nami!

Bogate doświadczenie - ikonka
Bogate doświadczenie
Innowacyjne rozwiązania - ikonka
Innowacyjne rozwiązania
Indywidualne podejście - ikonka
Indywidualne podejście

Jeśli nie wiesz, jak ma wyglądać Twoja łazienka marzeń?

Skutecznie doradzimy Ci najlepsze rozwiązana

Od razu odradzimy ci produkty firm, na które nie warto marnować pieniędzy. Nie owijamy w bawełnę i mówimy całą prawdę na temat produktów. Nawet, jeśli jest ona brutalna. Nasi wykwalifikowani pracownicy - Kamil i Adam - zajmują się obsługą klienta od wielu lat. Doskonale znają potrzeby i rozterki klientów, dzięki czemu potrafią idealnie doradzić. Mają doświadczenie i ogromną wiedzę produktową.

 

Dlatego odwiedzając nasz salon - Świat Kąpieli - możesz być pewien, że zostaniesz obsłużony przez profesjonalistów.

Przekonaj się sam!

Nie owijamy w bawełnę
i mówimy całą prawdę na temat produktów.

Nawet, jeśli jest ona brutalna. Pamiętaj, że wykańczając łazienkę poświęcasz nie tylko pieniądze, ale też czas. Nie chcemy, byś musiał za chwilę robić to drugi raz, dlatego doradzamy tak, byś był w pełni usatysfakcjonowany Swoją łazienką. Korzystając z produktów z Naszej oferty możesz być pewien, że w najbliższej przyszłości nie będzie czekał na Ciebie kolejny remont. Z nami wyposażysz łazienkę raz a dobrze. Nie wierzysz? Sprawdź sam!

A co jeśli masz już wyobrażenie o łazience idealnej?

Spokojnie! Pozwolimy Ci opowiedzieć o Twojej koncepcji

Nie narzucamy z góry naszych rozwiązań - dobieramy je do Twoich potrzeb i preferencji tak, byś był w pełni zadowolony, gdy podczas kąpieli będziesz podziwiał swoją łazienkę. Jednocześnie dbamy o to, by zaproponować Ci najlepsze wyposażenie łazienki, przedstawiając zalety i wady produktów. Ostateczny wybór należy do Ciebie.  

 

W Naszej ofercie znajdziesz produkty firm, którym możesz zaufać w 100%. Nie sprzedajemy bylejakości.

Kariera

Dołącz do nas!

Nasza firma, Strefa Kąpieli, dynamicznie się rozwija, w związku z tym, nieustannie poszukujemy nowych pracowników. Zajmujemy się wyposażaniem łazienek, a nasz zespół składa się z grupy wykwalifikowanych...

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania

 

Aleja Włókniarzy 203,

90-768 Łódź

+48 536 939 666

+48 531 604 302

salon@strefakapieli.pl

NIP: 9471831573