Producenci

Producenci, którym zaufaliśmy - Ty także możesz!

Doskonale rozumiemy potrzebę doboru najlepszych materiałów i produktów, które pozwalają nawet przez kilkadziesiąt lat cieszyć się piękną, funkcjonalną łazienką. Wiemy, jak ważne jest, by w tym pomieszczeniu znalazły się najwyższej jakości elementy wyposażenia, takie jak kabina prysznicowa, brodzik, odpływ liniowy, stelaż podtynkowy do WC, umywalka, lustro, wanna do zabudowy albo wolnostojąca, meble, baterie, jak również uchwyty na ręczniki czy inne dodatki.

 

Odwiedzając salon Strefa Kąpieli, otrzymasz propozycje starannie wyselekcjonowanych przez nas producentów. To między innymi Deante, Radaway, Excellent, Polimat i Brecoro, Sanitti, Grupa Vedo, Tres, ArtPlatino, Devo, Elita Meble, Franke, Tece, Rak Ceramics oraz Hozze. Marki, które zdobywają uznanie odbiorców za sprawą solidnych rozwiązań technicznych, najlepszych dostępnych na rynku materiałów, a także przemyślanego wzornictwa, które łączy w sobie maksymalną funkcjonalność z przemyślaną, ponadczasową estetyką.

 

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami oferty, w tym z propozycjami poszczególnych producentów wyposażenia łazienek. 

Kontakt

Skontaktuj się z nami

Nasz zespół chętnie odpowie na Twoje pytania

 

Aleja Włókniarzy 203,

90-768 Łódź

+48 536 939 666

+48 531 604 302

salon@strefakapieli.pl

NIP: 9471831573